Direct la continutul paginii »

Plasticom Impex SRL



Compania PLASTICOM a fost înfiinţată în anul 1993 de catre dl. Constantin Neacsu şi de atunci ea s-a dezvoltat cu fiecare an, ajungând astăzi una dintre cele mai importante firme de profil din domeniu din România.


Din 1 ianuarie 2009 in cadrul firmei SC PLASTICOM IMPEX SRL poate fi utilizata tehnologia injectiei cu gaz. Aceasta masura este adoptata de managementul firmei ca urmare a imbunatatirii procesului tehnologic dar si ca o masura de diversificare a produselor realizate.


PLASTICOM, partener de incredere pentru firme renumite din ţară şi din strănătate, produce piese injectate din materiale plastice. PLASTICOM oferă şi servicii conexe precum asamblarea sau inserţia în matriţă.



Contacteaza compania

  • Verificare: Introduceti cele doua cuvinte in caseta de mai jos, lasand un spatiu intre ele. Daca nu sunt lizibile,
    apasati imaginea de mai jos.

    Aceasta masura de siguranta este temporara.



Informatiile de contact direct ale Plasticom Impex SRL se vor afisa peste

20 secunde

Nu doriti sa asteptat? Va rugam sa va autentificati pe site.

Recomandare e-oferta.ro


Verifica informatii financiare complete despre Plasticom Impex SRL in cel mai avansat catalog online de companii - Termene.ro. Afla cine sunt actionarii Plasticom Impex SRL, care este cifra de afaceri a companiei, profitabilitatea acesteia, numarul de angajati, riscul de insolventa si multe alte informatii utile.

e-oferta.ro recomanda farmacia online Dr.Max

36.178