Direct la continutul paginii »

Tail Rotor Housing Set T-REX 500



Galerie foto

Specification:
- Tail case(L) x 1
- Tail case(R) x 1
- Bearing 684ZZ x 2(d4 x D9 x 4 mm)
- Socket screw x 3(M2.5 x 10 mm)
- M2.5 nut x 3

Produs recomandat de editorii e-oferta.ro

   

Sierra Modellsport SRL



Tot ce iti poti dori pentru modelism. Distribuitor national pentru articole de modelism: sisteme de radiocomanda, aeromodele, elicoptere, navomodele, automodele, acumulatori, incarcatori pentru acumulatori, motoare, regulatoare, cabluri si conectori, scule, lemn de balsa, placaj de aviatie, adezivi, accesorii, piese de schimb, etc.   Cuvinte cheie: sierra modellsport, magazin modelism, importator produse modelism, hobby, machete functionale, machete statice, aeromodelism, ...

8
  1. Tail Boom (2 pcs) T-REX 500


    Tail Boom (2 pcs) T-REX 500 - Specification:- Tail boom x 2(d15 x D16 x 461 mm)- Tail control guide x 2- Rudder control rod x 1(D1.96 x 406 mm)- Ball link x 2- Weight: aprox. 40 g/pcs2 buc

  2. Tail Rotor Shaft Assembly T-REX 500


    Tail Rotor Shaft Assembly T-REX 500 - Specification:- Metal drive pulley(19T) x 1(d4.4 x D6 x D11.75 x 4.15 mm)- Metal pulley cover x 2(d4.4 x D14.5 x 4.5 mm)- Tail rotor shaft x (D4 x 56.8 mm)

  3. Tail Support Pipe Set T-REX 500


    Tail Support Pipe Set T-REX 500 - Specification:- Tail boom brace end x 4- Tail boom brace x 2(d1.9 x D3.9 x 320 mm)2 buc

  4. Tail Pitch Assembly T-REX 500


    Tail Pitch Assembly T-REX 500 - Specification:- Control link x 2- T type arm x 1- Collar A x 2(d2 x D3 x 4 mm)- Collar B x 2(d2 x D3 x 3 mm)- Collar screw x 4(M2 x 8 mm)- Linkage ball A(T2.6 x 3.5) x 1(D4.75 x 8.18 mm)- Bearing MR106ZZ x 2(d6 x D10 x 3 mm)- Slide shaft x 1(d4 x D7 x 15.2 mm)- Bearing mount x ...

  5. Fly Bar Rockers Set T-REX 500


    Fly Bar Rockers Set T-REX 500 - Specification:- Flybar seesaw holder x 1- Bearing MR83ZZ x 2(d3 x 8 x 3 mm)- Bearing MR74ZZ x 2(d4 x D7 x 2.5 mm)- M3 collar screw x 2(M3 x 9.6 mm)

  6. Mixer Lever Set Ballraced T-REX 500


    Mixer Lever Set Ballraced T-REX 500 - Specification:- SF mixing arm x 2- Bearing MR63ZZ x 4(d3 x D6 x 2.5 mm)- Collar x 2(d3 x D4.5 x 1 mm)- Washer x 4(d3 x D4.8 x 0.3 mm)- Socket button head self tapping head screw x 2(T3 x 12 mm)- Linkage ball A(T2.6 x 4.5) x 4(D4.75 x 9.18 mm)2 buc





Vezi Tail Rotor Housing Set T-REX 500 in catalogul online de produse al Sierra Modellsport SRL sau in categoria in care a fost inscris: . Vizualizare profil companie: Sierra Modellsport SRL