Direct la continutul paginii »

Metal Washout Control Arm T-REX 600



Galerie foto

T-REX metal washout control arm features high precise bearing structure and high rigid CNC processes aluminum alloy material, and therefore this refitting component is absolutely helpful for the accuracy of flying movement control and the stable of the flight.

Specification:
- Metal washout control arm x 2
- Radius arm x 2
- Collar x 2(d2 x D3 x 5.1 mm)
- Washer x 4(d3 x D4.8 x 0.3 mm)
- Bearing 683ZZ x 4(d3 x D7 x 3 mm)
- Bearing FMR52ZZ x 4(d2 x D5 x D6 x 2.3 mm)
- Socket button head screw x 2(M3 x 12 mm)
- Socket screw x 4(M2 x 5 mm)
- Linkage ball B(M3 x 3) x 2(D4.75 x 9.77 mm)

2 buc

Produs recomandat de editorii e-oferta.ro

   

Sierra Modellsport SRL



Tot ce iti poti dori pentru modelism. Distribuitor national pentru articole de modelism: sisteme de radiocomanda, aeromodele, elicoptere, navomodele, automodele, acumulatori, incarcatori pentru acumulatori, motoare, regulatoare, cabluri si conectori, scule, lemn de balsa, placaj de aviatie, adezivi, accesorii, piese de schimb, etc.   Cuvinte cheie: sierra modellsport, magazin modelism, importator produse modelism, hobby, machete functionale, machete statice, aeromodelism, ...

11
  1. Frame Hardware T-REX 600


    Frame Hardware T-REX 600 - Specification:- Socket screw x 2(M3 x 6 mm)- Socket screw x 1(M3 x 8 mm)- Socket screw x 6(M3 x 10 mm)- Self tapping screw x 5(T3 x 8 mm)- Self tapping screw x 2(T3 x 10 mm)- Self tapping screw x 6(T3 x 12 mm)- M3 specialty washer x 10(d2 x D8 x 2 mm)

  2. Main Shaft (2 buc) T-REX 600


    Main Shaft (2 buc) T-REX 600 - Specification:- Main shaft x 2(D10 x 201 x 29.3 mm)- Lock collar x 1(d10 x D16 x 6 mm)- M4 set screw x 2(M4 x 4 mm)- Socket collar screw x 2(M3 x 22 mm)- M3 nut x 22 buc

  3. Canopy Mounting Bolt T-REX 600


    Canopy Mounting Bolt T-REX 600 - Specification:- Canopy mounting bolt x 2- M3 washer x 2(d3 x D8 x 1 mm)- Socket screw x 2(M3 x 10 mm)2 buc

  4. Tail Drive Gear Assembly Metal T-REX 600


    Tail Drive Gear Assembly Metal T-REX 600 - T-REX metal tail drive gear assembly features high precise bearing structure and high rigid CNC processes aluminum alloy material, and therefore this refitting component is absolutely helpful for the accuracy of flying movement control and the stable of the flight.Specification:- Shaft x 1(D4.5 x 51 ...

  5. M3 Stainless Steel Linkage Ball T-REX 600


    M3 Stainless Steel Linkage Ball T-REX 600 - Steel ball parts is made of rigid stainless steel, features wear-resisting, and anti-oxidization. Therefore this refitting component is absolutely helpful for the accuracy of flying movement control and the stable of the flight.Specification:- Linkage ball B(M3 x 3) x 6(D4.75 x 9.77 mm)- Linkage ball ...

  6. Flybar Rod 440 mm (2 buc) T-REX 600


    Flybar Rod 440 mm (2 buc) T-REX 600 - Specification:- Flybar rod x 2(D3 x 440 mm)2 buc





Vezi Metal Washout Control Arm T-REX 600 in catalogul online de produse al Sierra Modellsport SRL sau in categoria in care a fost inscris: . Vizualizare profil companie: Sierra Modellsport SRL