Direct la continutul paginii »

Frame Hardware T-REX 450



Galerie foto

Specification:
- Socket button head screw x 20(M2 x 5 mm)
- Socket button head screw x 4(M2 x 10 mm)
- Socket button head screw x 2(M2 x 12 mm)
- Socket button head self tapping screw x 12(T2 x 8 mm)
- M2 set screw x 2(M2 x 10 mm)

Produs recomandat de editorii e-oferta.ro

   

Sierra Modellsport SRL



Tot ce iti poti dori pentru modelism. Distribuitor national pentru articole de modelism: sisteme de radiocomanda, aeromodele, elicoptere, navomodele, automodele, acumulatori, incarcatori pentru acumulatori, motoare, regulatoare, cabluri si conectori, scule, lemn de balsa, placaj de aviatie, adezivi, accesorii, piese de schimb, etc.   Cuvinte cheie: sierra modellsport, magazin modelism, importator produse modelism, hobby, machete functionale, machete statice, aeromodelism, ...

14
  1. Canopy Mounting Bolt T-REX 450


    Canopy Mounting Bolt T-REX 450 - Specification:- Canopy mounting bolt x 2(D5.4 x 24.5 mm)- M2 set screw x 2(M2 x 10 mm)2 buc

  2. Swashplate Set CCPM Metal T-REX 450


    Swashplate Set CCPM Metal T-REX 450 - Specification:- CCPM metal swashplate case x 1- Metal stand x 1- Metal cover x 1- Grommet x 2- Ball bearing x 1(D10 x 7 mm)- Linkage ballA(M2 x 2.5) x 6(D4.75 x 7.18 mm)- Long linkage ball(M2 x 2.5) x 1(D4.75 x 19.68 mm)- Bearing 6803ZZ x 1(d18.5 x D26 x 4 mm)

  3. Metal SF Mixing Arm Set T-REX 450


    Metal SF Mixing Arm Set T-REX 450 - Specification:- Metal SF mixing arm x 2- Bearing FMR52ZZ x 4(d2 x D5 x D6 x 2.3 mm)- Linkage ball A(M2 x 2.5) x 4(D4.75 x 7.18 mm)- Washer x 2(d2 x D3.6 x 0.2 mm)- Socket screw x 2(M2 x 8 mm)2 buc

  4. Radius Arm T-REX 450


    Radius Arm T-REX 450 - Specification:- Radius arm x 22 buc

  5. Washout Control Arm Metal T-REX 450


    Washout Control Arm Metal T-REX 450 - Specification:- Metal washout control arm x 2- Washout arm x 2- Bearing 681ZZ x 4(d1.5 x D4 x 2 mm)- Bearing FMR52ZZ x 4(d2 x D5 x D6 x 2.3 mm)- Linkage ballA(M2 x 2.5) x 2(D4.75 x 7.18 mm)- Socket button head screw x 4(0#

  6. Metal Flybar Control Set T-REX 450


    Metal Flybar Control Set T-REX 450 - Specification:- Metal flybar control arm x 2- Flybar control rod x 2(D4.3 x 39 mm)- Set screw x 2(M3 x 3 mm)- Socket screw x 4(M2 x 4 mm)





Vezi Frame Hardware T-REX 450 in catalogul online de produse al Sierra Modellsport SRL sau in categoria in care a fost inscris: . Vizualizare profil companie: Sierra Modellsport SRL