Direct la continutul paginii »

Fly Bar Rockers Set T-REX 600



Galerie foto

Specification:
- Flybar seesaw holder x 1
- Bearing 623ZZ x 2(D3 x 10 x 4 mm)
- Bearing MR74ZZ x 2(d4 x D7 x 2.5 mm)
- M3 collar screw x 2(M3 x 11.65 mm)

Produs recomandat de editorii e-oferta.ro

   

Sierra Modellsport SRL



Tot ce iti poti dori pentru modelism. Distribuitor national pentru articole de modelism: sisteme de radiocomanda, aeromodele, elicoptere, navomodele, automodele, acumulatori, incarcatori pentru acumulatori, motoare, regulatoare, cabluri si conectori, scule, lemn de balsa, placaj de aviatie, adezivi, accesorii, piese de schimb, etc.   Cuvinte cheie: sierra modellsport, magazin modelism, importator produse modelism, hobby, machete functionale, machete statice, aeromodelism, ...

15
  1. Main Lever Set Ballraced T-REX 600


    Main Lever Set Ballraced T-REX 600 - Specification:- SF mixing arm x 2- Bearing 683ZZ x 4(d3 x D7 x 3 mm)- Collar x 2(d3 x D4.9 x 1.5 mm)- Washer x 4(d3 x D4.8 x 0.3 mm)- Socket button head screw x 2(T3 x 14 mm)- Linkage ball A(T2.6 x 3.5) x 2(D4.75 x 8.18 mm)- Linkage ball B(T2.6 x 5.5) x 2(D4.75 x 12.27 mm)2 buc

  2. Main Rotor Blade Support Shaft (2 pcs) T-REX 600


    Main Rotor Blade Support Shaft (2 pcs) T-REX 600 - Specification:- Feathering shaft x 2(d6 x D8 x 93.2 mm)- Feathering shaft washer x 2(d4 x D12 x 1 mm)- Socket screw x 2(M4 x 10 mm)2 buc

  3. Main Rotor Holder T-REX 600


    Main Rotor Holder T-REX 600 - Specification:- Main rotor holder x 2- Linkage ball B(T2.6 x 5.5) x 2(D4.75 x 12.27 mm)- Socket collar screw x 2(M4 x 27 mm)- M4 nut x 22 buc

  4. Rulmenti D14 x d8 x 4 mm (4 buc) T-REX 600


    Rulmenti D14 x d8 x 4 mm (4 buc) T-REX 600 - Use for main rotor holderSpecification:- Bearing MR148ZZ x 4(d8 x D14 x 4 mm)EZO Made in JapanSet de 4 buc

  5. Rulmenti axiali D14 x d6 x 5 mm (2 buc) T-REX 600


    Rulmenti axiali D14 x d6 x 5 mm (2 buc) T-REX 600 - Specifications:- Thrust bearingx 2(d6 x D14 x 5 mm)- Washer x 4(d10 x D13.8 x 0.4 mm)Set de 2 buc

  6. Tail Support Pipe Set T-REX 600


    Tail Support Pipe Set T-REX 600 - Specification:- Tail boom brace end x 4- M3 washer x 4(d3 x D8 x 1 mm)- Tail boom brace x 2(D5 x 460 mm)- Self tapping screw x 2(T3 x 12 mm)- Self tapping screw x 2(T3 x 10 mm)2 buc





Vezi Fly Bar Rockers Set T-REX 600 in catalogul online de produse al Sierra Modellsport SRL sau in categoria in care a fost inscris: . Vizualizare profil companie: Sierra Modellsport SRL